fbpx

Ця стаття буде корисною для чоловіків, особливо 8-го березня. Але, не обов’язково чекати свята, щоб подарувати квіти своїй коханій, мамі чи колезі або шукати для цього спеціальний привід. Вибір букета до 8 березня вимагає особливого підходу і відрізняється від вибору квітів з приводу інших свят.

8 березня – особливий день. У це весняне свято, будь-який чоловік може подарувати квіти, теоретично, будь-якій жінці, не хвилюючись, що це буде сприйнято як неоднозначний натяк. Більше того, якщо чоловік залишить без уваги жінок, з якими він зустрічається із дня у день у повсякденному житті, це може спричинити не дуже приємні для нього наслідки. Принаймні, в очах жінки, котрій він не приділив увагу, його статус має може понизиться. Щоб полегшити завдання, ми дамо кілька простих порад, про те як вибрати букети для жінок, дівчат, колег на 8 березня.

 

Як вибирати букет на 8 березня?

Кожна квітка має свою символіку, тому вибір букета на 8 березня це дуже цікаве завдання. Більшість жінок прекрасно розбираються в цій “квітковій” символіці, тому склад букету, його розмір та компонування, а також домінуючий колір повинен відображати ваше особисте відношення до жінки, для якої цей букет призначений.

Найчастіше в цей день жінкам дарують тюльпани. Саме ці квіти вважаються своєрідними символами  весни. Вони можуть бути різного кольору, форми, забарвлення. Так що ви, без великих зусиль підберете потрібний букет і зможете порадувати кохану жінку.

Можна навіть піднести їй кошик червоних, білих або рожевих тюльпанів – це дуже красиво. Правда, врахуйте, що тюльпани навряд чи можна вважати довговічними квітами – дуже швидко вони в’януть після того, як розкриються.

А які ще квіти варто дарувати на 8 березня? Троянди – ще один безпрограшний варіант. Їх можна подарувати коханій дівчині, і мамі, і бабусі. Вибір кольорів троянд теж досить великий, так що, ви можете скласти букет, самостійно обравши його оформлення.

У березні з’являються перші весняні квіти – нарциси, гіацинти, проліски. Вони нагадують нам про те, що зима, нарешті, закінчилася, і саме час вступити весни в свої права. Дуже гарно і ніжно виглядають гіацинти. Ці ароматні квіти продають у вигляді цілих рослин, посаджених у горщик, а також як зрізані стріли з квітами.

Які квіти дарують на 8 березня любителькам всього незвичайного? Зверніть увагу на орхідеї – вони просто зачаровують своєю красою. Такі квіти можна дарувати всім жінкам без виключення. Букетик орхідей буде свідчити про те, що у вас хороший смак, і ви вмієте обирати квіти. Для жінок це важливо.

Багато асоціюють 8 березня виключно з мімозою. Дійсно, окрім тюльпанів, це теж своєрідний символ свята. Мімозу дарують подругам, колегам, дружинам, родичкам. До речі, гілочками мімози можна прикрашати букети з інших квітів – вийде дуже красиво.

На цьому вибір квітів не закінчується. У день 8 березня ви можете дарувати жінкам фрезії, кали, лілії, гвоздики, гербери. Добре, якщо ви знаєте, який квітка подобається винуватиці торжества. Якщо ж вам це невідомо, зверніть увагу на букети, які складаються з декількох видів кольорів.

І, нарешті, якщо говорити про те, які квіти дарують на 8 березня, не можна не згадати про квіти в горщику. Якщо зрізані квіти жінка не любить, цілком можливо, що їй сподобається варіант з домашнім рослиною.

 

Види квітів в горщиках на подарунок:

– кімнатні, які не вимагають пересадки в відкритий грунт (орхідея, гібіскус, фіалка, каланхое);

– сукуленти у флораріумах;

– вуличні, що вимагають пересадки в грунт (крокуси, гіацинти, нарциси, тюльпани, троянди).

З останнім варіантом слід бути обачним, він не завжди доречний. Такий подарунок підійде для тих жінок, які займаються рослинництвом або доглядають за власною клумбою. Невибагливі сукуленти, ідеальні для офісу або особистого кабінету. Їх не потрібно часто поливати й виставляти на сонце.

Гарно оформлений букет з зрізаних квітів буде прийнятий не гірше рослини в горщику. Головне – зробити грамотний вибір відповідно до статусу та віком обдаровуваного. Наприклад, коханій жінці доречно подарувати червоні троянди, вчительці нарциси та іриси, сестричці букетик пролісків, а тещі – жовті тюльпани.

А зараз більш детально про вибір букетів:

Для Ваших коханих

Якщо ви даруєте букет жінці, з якої вас зв’язують близькі романтичні відносини, – сміливо вибирайте букет із червоних троянди або червоний колір як домінуючий. Це можуть бути і чорні оксамитові троянди, червоні хризантеми чи червоні гладіолуси, які теж виявляють Вашу пристрасть. Але все-таки,  краще зупинитися на червоних трояндах. Ви можете вибрати або замовити букет у вигляді серця. Таким чином, не тільки колір і склад, але й форма букета буде відображати ваше почуття до жінки.

Для близьких та дорогих

Якщо ви симпатизуєте жінці або навіть кохаєте її, але ваші відносини ще настільки серйозні, зробіть акцент на рожевих тонах. Це можуть бути ті ж троянди, але тільки рожеві. Взагалі, у подібних випадках, краще віддавати перевагу пастельним і неяскравим тонам.

Для родичок

Приблизно такого ж принципу, як описано вище, потрібно дотримуватися, якщо ви даруєте квіти свої молодшій родичці жіночої статі. Але на відміну від коханої, для цієї категорії жінок ви можете вибирати для букету світлі відтінки фіолетового чи інших кольорів. Старшим родичкам підійдуть більш різнобарвні букети з домінуючим кольором, який може бути кожним по вашому вибору – жовтим, білим чи червоним.

Для колег по роботі

Якщо ви хочете подарувати букет жінці, з якою вас пов’язують винятково робота чи просто дружні відносини, зупиніть свій вибір на різнобарвному невеликому букеті, у якому будуть польові квіти та трави. Букети подібного роду не повинні мати яскраво вираженого кольору, і не повинні складатися із квітів одного виду, щоб не було спокуси трактувати їх якимось чином, а тільки лише як знак уваги, і не більш цього. Можна також подарувати, наприклад, гіацинти у вазонах (як згадувалося вище).

У Family-flowers ви зможете замовити красивий авторський букет або вибрати готову композицію. Також у нас ви знайдете чудові квіткові варіанти для кожної дівчини, яку плануєте привітати. Ми швиденько доставимо ваше замовлення в будь-який куточок міста Львова. Також можливий самовивіз.