Про нас - квіткова майстерня Family flowers

Насамперед  хочемо розповісти, що наша назва не є випадковою. Адже «Family-flowers» – це насправді сімейна справа. Уся ця історія розпочалася ще 25-ть років тому з однієї, здавалось би, невеличкої ідеї: «Анумо спробуємо вирощувати квіти!» І що ж Ви гадаєте трапилося далі? Далі нас очікував нелегкий шлях, однак наша ідея почала жити, рости, міцнішати, давати плоди і на сьогоднішній день ми власноруч вирощуємо більше 10-ти видів троянд.

Спершу, починалося усе зі звичайного продажу вирощених квітів, а на даний час ми з великою радістю та натхненням створюємо щодня  квіткові композиції найрізноманітніших форм та кольорів. Мрії здіснюються, коли з любов’ю та трепетом  відносишся до своєї праці 🙂 !  Отож наша сімейна квіткова справа переросла зі звичайного ремесла, у те, чим ми дихаємо, у невід’ємну частину нашого життя. Працюючи у цій сфері вже безліч років, ми з упевненістю можемо сказати, що флористика – це витончене мистецтво, однак котре потребує щоденної кропіткої праці. У кожен квітковий букет, котрий творимо, закладаємо свій настрій, власні вміння, продумуючи усе до найдрібніших деталей.  Щоразу, у момент складання букету кожна квітка вже має своє власне місце, нам залишається лише знайти це особливе місце. Нам дуже до вподоби декорувати квіткові композиції, бо на нашу думку декор насправді є важливим елементом усієї роботи. Ідея, гармонія та неповторність – ось три фундаментальні складові, котрі допомагають нам у створенні нових букетів.

Ми, «Family-flowers»: вчимося, зростаємо, творимо, вдосконалюємося, експериментуємо, а все для того щоби приносити у Ваше життя ще більше радості, натхнення та барв!