fbpx

Осінь дуже красива і яскрава пора. Золота осінь з падаючими жовтим листям, це так чудово. З її настанням приходить чимало свят, для яких необхідно підібрати гарний букет, щоб привітати особу. Кожен з нас хоче, щоб обраний букет квітів не тільки сподобався, але і запам’ятався на довгий час.

При виборі композиції варто пам’ятати деякі аспекти:

  • вік адресата,
  • стать людини, якій ви хочете подарувати букет,
  • привід або подія,
  • власне характер особи.

 

На щастя, в осінній період достатня кількість красивих квітів, які дозволяють нам зробити справжні квіткові шедеври, котрі нікого не залишать байдужим.

Рослин для осіннього букета:

1.Великою популярністю користуються восени хризантеми. Це дуже красиві квіти, які мають багато відтінків і дозволяють створювати дійсно шедевральні букети. Айстри та жоржини також займають почесне місце в рейтингу осінніх квітів. Не варто забувати про троянди, які мають різноманітні відтінки і види. Ви можете вибрати маленькі кущові троянди або великі і пишні, все залежить від вашого бажання і смаків.

  1. Жоржини. Це одні з найбільш “осінніх” квітів. Принаймні, для України. Дістати їх восени не складе труднощів. А їхня палітра настільки різноманітна, що іноді диву даєшся, побачивши флористичні композиції, складені на основі жоржин. У магазинах і на квіткових ринках зустрічаються білосніжні, жовті, червоні, рожеві, помаранчеві, винні, бордові та інші кольори цієї квітки. Ви можете створити монобукет, підібравши певний колір під конкретну подію, або ж зібрати в букеті цілу палітру.
  2. Осінні анемони. А ось ці квіти похвалитися розмаїттям палітри, на жаль, не можуть. Чи на щастя? Осінні анемони можуть бути або білими, або ніжно-рожевими, практично кремовими. Потрібно визнати, що для осіннього сезону такі квіти — справжня знахідка. Їх можна зробити основою ніжного букета, додавши осені у флористичну композицію іншим чином. Наприклад, зробивши сусідами анемонів по букету осінні троянди — темні і насичені. Або додавши кілька багряних гілочок декоративного чагарнику в поєднанні з гілками хвойних рослин.
  3. Айстри. У вересні, максимум — в жовтні айстри завершують своє цвітіння. Тому для пізнього осіннього букета вони, звичайно ж, не годяться. Тому знайте: айстри — квіти хоч і не надто пишні, але однозначно одні з найяскравіших в осінній природній палітрі. Як правило, роблячи їх основою букета, флористи обов’язково чимось їх доповнюють. Однак соковитості і різноманітності відтінків в даному випадку вистачає. Вибираючи айстри для осінньої композиції, ми рекомендуємо зосередитися на таких кольорах як темно-фіолетовий, білий, лимонний і яскраво-рожевий.
  4. Кали. Це, мабуть, чи не єдині квіти, які флористи при створенні осіннього букета рекомендують завжди і за будь-яких обставин використовувати як монорослину. Вважається, що кали настільки шикарні і самодостатні, що сусідство з іншими квітами або декоративними рослинами в букеті лише зіпсує флористичну композицію, здешевить її, спростить, зробить менш художньою. Тому ви можете сміливо створити осінній букет на основі декількох різновидів кал, обгорнувши ці квіти в темно-зелене листя монстери або їхнє власне.
  5. Клематис. Деякі з вас напевно здивуються, побачивши цього красеня в переліку рослин для осіннього букета. Мовляв, як же так, адже клематис цвіте влітку. Але ж ні, деякі різновиди цієї квітучої рослини розпускаються восени і цвітуть аж до середини жовтня. Залежно від погоди і клімату конкретного регіону, звичайно ж. Перевага клематиса полягає, в першу чергу, в розмаїтті барв: на одному і тому ж кущі і навіть на одному і тому ж стеблі можуть розпускатися квіти різних відтінків. Другий плюс клематиса — це його довгі стебла, які часом досягають декількох метрів.

 

Усі ці вище перелічені квіти, а також геленіуми, гладіолуси, китайські дзвіночки, целозія та багато-багато інших – це популярні квіти, котрі розпускаються восени.

Осінній букет квітів – справжня благодать для флориста, адже жодна пора року не постає перед нами настільки ж барвистою, різноманітною і щедрою, як осінь. Кольори і відтінки, в які одягається природа вражають уяву, а досвідчений і вмілий майстер прекрасно використовує всі можливості сезону в своїй роботі. Не тільки натхнення можна черпати з краси навколишнього світу, але брати звідти і більш матеріальні ресурси, такі як: осінні композиції, крім класичних квіткових складових, нерідко містять і налиті стиглі фрукти, різнокольорове листя, барвисті ягоди і навіть прості гілки і прутики.

 

В асортименті квіткової майстерні Family flowers ви завжди можете підібрати оптимальне та цікаве рішення на будь-який смак і у будь-яку пору року.