fbpx

Альстромерія

Не знайдено товарів за заданими критеріями

«Я просто нитка, що зв’язує букет.
Не я придумав квіти, їх форму, колір і запах.
Моя єдина заслуга у тому, що я зібрав їх і склав у букет,
в якому вони виглядають по-новому…»
Бернар Вербер «Таємниця Богів»

Альстромерія

Альстромерія - іноземна багаторічна рослина, котра налічує понад 50 видів. Рослина має досить м‘ясисте та клубнеподібне кореневище. Квітку також називають «перуанська Лілія».

Листя квітки розташовані зверху стебла. Вони цілісні, тонкі та мають лінійну, зігнуту форму. Саме цвітіння зібране у єдине суцвіття. Пелюстки можуть бути забарвленні у різні яскраві кольори: жовтий, рожевий, червоний та плямистий жовтий. Мають темні подовжені риски по периметру. Пелюстки вільно розташовані у декілька кругів. Зустрічається, що пелюстки мають різне за кольором забарвлення.

Альстромерія має нектарник (складається з тичинкових тонких ниток) та плід (він розкривається повністю, що допомагає красуні вільно розповсюджувати насіння).

 

Альстромерія Львів у магазині Family Flowers

Ми скомпонуємо красиву та живу композицію для вас. Є можливість доставлення замовлення за попередньо домовленою адресою, а також варіант оплати онлайн.

Переваги замовлення квітів у Family-Flowers:

  • ми потурбувалися забезпечити дійсно великий вибір квітів;
  • вас порадує доступна ціна;
  • букети виготовляють флористи із величезним досвідом у цій сфері;
  • налагоджена швидка доставка у будь-яку частину Львова.

Ми цінуємо вас та ваші емоції. Економимо ваш час та подаруємо щастя. Наші спеціалісти знають і люблять свою справу. Раді будемо допомогти з вибором.